Прийом платежів та перевірка квитків на ваші заходи працюють навіть при відключеннях електрики!

Професійний лендінг

Відразу після реєстрації в сервісі EVENT.NET.UA ми створюємо для вас окремий сайт, на якому і буде відбуватися продаж ваших квитків.

Якщо у вас є основний сайт, то вам необхідно буде просто додати посилання на сторінку продажу квитків, якщо у вас сайту немає - то використовуйте нашу площадку в якості презентаційної і посадкової сторінки для рекламного трафіку.


Три переваги використання лендінгу для вашого заходу

  1. У нас найзручніший кошик для покупок з мобільного телефону. За допомогою смартфона виконується від 70% до 95% продажів вхідних квитків, і ми приділили максимум уваги для адаптації лендінгу під мобільні пристрої.
  2. У нас найшвидше оформлення замовлення - другий клік веде на оплату квитка. У нас немає жодної зайвої сторінки - мінімально необхідний набір полів для заповнення. При покупці взагалі не потрібно витрачати час на реєстрацію.
  3. Максимальна кількість конверсій і мінімальна кількість відмов. Зручна корзина і просте оформлення замовлення не дають можливості покупцям «загубитися» при купівлі квитків на ваш захід.

Для отримання 100% віддачі від лендінга вам необхідно підключитися до платіжної системи

Два інструменту для стимулювання до покупки

  1. Допомагаємо стимулювати до покупки за допомогою таймера зворотного відліку на сторінці заходу. Ви самі вибираєте час відліку - це може бути як закінчення акційної пропозиції, так і час початку заходу.
  2. Для кожного заходу ви можете включити напис «КВИТКИ ЗАКІНЧУЮТЬСЯ», щоб допомогти відвідувачам швидше здійснити покупку.

Чотири спеціалізованих блоку для опису заходу

Чим менше незрозуміло потенційному покупцеві, тим швидше він здійснює покупку. Деталізований опис заходу допомагає збільшити продажі.

Ми спеціально спроектували чотири блоки для опису заходу, а ви вирішуєте, які з них ви задієте у себе:

  1. Загальна інформація - напишіть, що повинен знати гість про ваш заход.
  2. Програма заходу. Це може бути як розклад виступів, так і програма по днях, а ще діючі експозиції виставкового центру або фільми, які будуть показані на кінофестивалі.
  3. Спікери / учасники. Розкажіть більше про тих людей, які будуть зірками вашої події.
  4. Спонсори / партнери. Важлива інформація, яка не повинна загубитися.

Ми створили ідеальну посадкову сторінку для вашої реклами. Ви можете використовувати її безпосередньо або вбудувати посилання на купівлю квитків в ваш основний сайт.

універсальне рішення для онлайн продажу вхідних квитків

Продаж квитків на разові заходи

Разові
заходи

Вечірки, концерти, фестивалі, форуми, лекції, тренінги

Вартість сервісу: 6 грн / квиток

Заходи проходять один раз на тиждень або рідше, рідко коли дві події проходять одночасно. Один і той же захід практично не проводиться повторно.

Дізнатися більше
Продаж квитків на регулярні заходи

Регулярні
заходи

Нічні клуби, івент майданчики, екскурсії, театри, навчальні центри, прогулянкові кораблі, галереї

Вартість сервісу: 6 грн / квиток

Заходи проходять кілька разів на тиждень або частіше - кілька разів на день. Як правило, проведення заходів повторюється за заданим розкладом.

Дізнатися більше
EVENT® Пляж та басейн

EVENT®
Пляж
та
басейн

Вартість сервісу: 6 грн / квиток

Дізнатися більше
Продаж вхідних квитків

Вхідні
квитки

Парки розваг, музеї, зоопарки, льодові катки, туристичні пам'ятки

Вартість сервісу: Індивідуальна

Квитки на вхід в певну локацію, яка працює по тижневому розкладу, а ціна квитків залежить від дня тижня і часу відвідин.

Дізнатися більше