Прийом платежів та перевірка квитків на ваші заходи працюють навіть при відключеннях електрики!

Реєстрація відвідувачів

Онлайн реєстрація відвідувачів на виставки, конференції, семінари

Для кого: B2B - виставки, конференції, семінари

Сервіс для реєстрації відвідувачів

У нашому сервісі ваші клієнти можуть легко та швидко зареєструватись на ваш захід. Для створення вашого персонального лендінгу:

  1. Зареєструйтесь за посиланням https://my.event.net.ua
  2. Автоматично буде створено професійний лендінг для реєстрації відвідувачів
  3. Створіть захід, на який буде відбуватись реєстрація
  4. Вкажіть метод оплати - безкоштовна реєстрація
  5. Вставте посилання на сторінку реєстрації на ваш основний сайт або в соцмережі

Додаткові можливості

Ви можете налаштувати вашу посадкову сторінку відповідно до своїх потреб та побажань, а також розмістити додаткову інформацію:
- Партнери та спонсори проекту
- Перелік спікерів з їх фото та детальним описом
- Програма заходу з детальним таймінгом
- Автоматична генерація qr-кодів для друку на афішах

Прийом оплати

Крім онлайн реєстрації ви можете створити платні квитки. Підключіть прийом оплат через платіжну систему (Monobank, Liqpay або Fondy). Кошти від реалізації квитків будуть надходити напряму на ваш рахунок без посередників.

Контроль квитків

Здійснюйте контроль квитків на вході нашим мобільним за стосунком або вивантажуйте контрольні коди для сторонньої системи перевірки. Наша система адміністрування надає вам повну статистику про відвідувачів заходу. Ви будете знати, хто був присутній і хто відсутній, що дозволить вам здійснювати ефективний контроль і аналіз.

Отримання квитків

При реєстрація на ваш захід клієнт вкаже свою електронну пошту і квиток буде відправлено йому автоматично. Ви можете налаштувати необмежену кількість полів для заповнення - таким чином ви отримаєте найбільш розгорнуту інформацію про ваших відвідувачів, яку потім зможете імпортувати та використовувати для своїх потреб.

Дизайн квитків

В систему вбудовано кілька професійних шаблонів квитків. За потреби ми можемо розробити квитки по вашому дизайну, в тому числі «бейдж відвідувача» для самостійного друку.

Види квитків

Створюйте різні типи квитків для різних груп клієнтів. Ви можете регулювати тривалість відвідування відповідно до ваших потреб. Це особливо актуально для багатоденних заходів, де на кожен день може бути запрошено різних гостей.

Система перевірки та контролю квитків

Ви з легкістю можете організувати вхідний контроль квитків - перевірка виконується на будь-якому смартфоні з доступом в Інтернет за допомогою програми з офіційних маркетів.

Наша система контролю дозволяє захистити ваш захід від:
• Підробки квитка зловмисниками
• Повторного входу по одному і тому ж квитку або його копії
• Шахрайства з поверненнями квитків